Wratislavia Cup

dodano 04/22/2020

Kontynuując tradycję…Wratislavia Cup 2020

Jak co roku  6-7 marca 2020  we Wrocławiu odbyła się 13 edycja Międzynarodowego Turnieju dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2020” Turniej odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Polskiej Uni Karate Tradycyjnego Tradycyjnego. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 200 zawodników i zawodniczek z Polski, Brazylii, Hiszpanii oraz Rosji, którzy rywalizowali w 41 konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Gościem honorowym turnieju był Sensei Nelson Carrion 7 DAN Sekretarz Generalny WTKF. Sensei Carrion dzień wcześniej poprowadził dla zawodników i sędziów biorących udział w turnieju Wratislavia Cup kurs odświeżający dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 Wratislavia Cup jest od lat turniejem otwarcia sezonu sportowego, dającym zawodnikom możliwość testu swoich umiejętności technicznych przed najważniejszymi zawodami w 2020 roku. Dziękujemy organizatorom (DAK we Wrocławiu i Fundacja Białoczerwona) profesjonale przygotowanie imprezy i zapewnienie wysokiego poziomu sportowego.

 Już dziś zapraszamy na kolejną 14 edycję „Wratislavia Cup 2021” 

 OSS!

Przeczytaj również…

ITKF World Cup w Grecji

ITKF World Cup w Grecji

Polska Unia Karate Tradycyjnego otrzymała zaproszenie na ITKF WORLD CUP “HIDETAKA NISHIYAMA” FOR ALL AGES”. Wydarzenie...

Zgrupowanie kadry dzieci za nami

Zgrupowanie kadry dzieci za nami

Od 16 do 19 sierpnia 2023 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś trwało zgrupowanie kadry dzieci Polskiej Unii...