Wratislavia Cup

dodano 04/22/2020

Kontynuując tradycję…Wratislavia Cup 2020

Jak co roku  6-7 marca 2020  we Wrocławiu odbyła się 13 edycja Międzynarodowego Turnieju dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2020” Turniej odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Polskiej Uni Karate Tradycyjnego Tradycyjnego. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 200 zawodników i zawodniczek z Polski, Brazylii, Hiszpanii oraz Rosji, którzy rywalizowali w 41 konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Gościem honorowym turnieju był Sensei Nelson Carrion 7 DAN Sekretarz Generalny WTKF. Sensei Carrion dzień wcześniej poprowadził dla zawodników i sędziów biorących udział w turnieju Wratislavia Cup kurs odświeżający dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 Wratislavia Cup jest od lat turniejem otwarcia sezonu sportowego, dającym zawodnikom możliwość testu swoich umiejętności technicznych przed najważniejszymi zawodami w 2020 roku. Dziękujemy organizatorom (DAK we Wrocławiu i Fundacja Białoczerwona) profesjonale przygotowanie imprezy i zapewnienie wysokiego poziomu sportowego.

 Już dziś zapraszamy na kolejną 14 edycję „Wratislavia Cup 2021” 

 OSS!

Przeczytaj również…

ITKF Master Course we Francji

ITKF Master Course we Francji

11-osobowa ekipa sędziów Polskiej Unii Karate Tradycyjnego wzięła udział ITKF Master Course, który odbył się od 9 do...

Gasshuku 2024

Gasshuku 2024

Zapraszamy do udziału w letnim Gasshuku – międzynarodowym zgrupowaniu karate tradycyjnego – organizowanym przez Polską...