Wyniki Pucharu Polski Dzieci

dodano 10/26/2020

24 i 25 października 2020 we Wrocławiu rozegraliśmy Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Pod dachem wrocławskiej hali Orbita zgromadziło się kilkaset młodych zawodników z 20 klubów w Polsce. Do startów zgłosiło się 500 osób, jednak z uwagi na trudny czas pandemii, nie wszyscy mogli przyjechać.

Do ostatniej chwili czekaliśmy na wytyczne rządu i nie wiedzieliśmy, czy będziemy mogli przeprowadzić zawody. Na szczęście udało się. Uczestnicy dostosowali się do wszystkich panujących obostrzeń, a impreza okazała się wspaniałym świętem najmłodszych zawodników – skomentował Paweł Janusz, prezes Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Gratuluję bardzo dobrej organizacji zawodów Łukaszowi Wójcikowi. Cieszy też dobre przygotowanie sędziów i wzorowa współpraca ze strony klubów – dodaje.

Podczas ceremonii otwarcia Pucharu Polski Dzieci, młodzi zawodnicy i sędziowie wykonali wspólnie kata heian shodan. Potem Wiktor Staszak, zawodnik niepołomickiej Akademii Karate Tradycyjnego przeprowadził dla wszystkich krótką rozgrzewkę.

Puchar Polski Dzieci wypadł świetnie. Cieszę się, że udało nam się tak sprawnie przeprowadzić zmagania a zawodnicy mieli szansę sprawdzić się na macie i poczuć ducha rywalizacji – zaznaczył Łukasz Wójcik, gospodarz imprezy.

Zawody były rozgrywane przez dwa dni. W sobotę wystartowali starsi zawodnicy – osoby z rocznika 2007-2010. Zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali w niedzielę. Udział w Pucharze był dla większości sporym przeżyciem, tym bardziej, że niektórzy startowali po raz pierwszy w tak dużej i profesjonalnej hali. Zwycięzcy w swoich kategoriach podczas dekoracji na podium usłyszeli legendarne We are the champions, otrzymali dyplomy, medale, a zdobywcy pierwszych miejsc dodatkowo puchary. Ponadto na każdego startującego czekał medal za udział i książka o karate autorstwa Anny Kulczyńskiej.

Impreza najwyższej rangi. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sympatia i wyrozumiałość w stosunku do młodych zawodników, doskonała organizacja i jakość, jakiej dawno nie widziałam. Duma mnie rozpiera, że jesteśmy z wami – podsumowała wydarzenie Anna Ranoszek, prezes Poznańskiej Akademii Karate.

Dziękujemy sędziom i obsłudze technicznej za sprawne przeprowadzenie konkurencji oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu tej imprezy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

KonkurencjaWyniki
Kata Mężczyzni Dzieci A Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Mieszko Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Florian Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartosz Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Igor Kudła – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Mężczyzni Dzieci A Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Przemek Szychta – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. Bartosz Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Piotr Juruś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Igor Kudła – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Kobiety Dzieci A Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Lidia Piosik – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Dorota Badzio – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Oliwia Kużel – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Nadia Janiczek, Eliza Dziedzic, Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Michał Bandelak, Wiktor Czuryło, Łukasz Ligęza – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. Aleksandra Rusek, Zuzanna Banaś, Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Drużynowe Mieszane Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Alan Falasa, Filip Wójcik, Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Kryspin Sozański, Cyprian Stachowiak, Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości 3. Michał Mielczarek, Adam Szot, Maciej Lach – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Mikołaj Janusz, Alan Falasa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Filip Wójcik, Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci A, Dzieci B 6 – 1 kyu1. Nadia Lis, Alan Falasa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Nina Kędzierska, Julian Biegaj – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Enbu Mieszane Dzieci A, Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Nadia Janiczek, Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Zuzanna Matoga, Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Michał Bandelak, Wiktor Czuryło – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
Kata Mężczyzni Dzieci B Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Maksymilian Marszelewski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Jędrzej Piwko – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. WIKTOR GŁUCH – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci B 7 kyu1. Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. David Furkal – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Wojciech Łukaszewski – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Cyprian Stachowiak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Mężczyzni Dzieci B 6 kyu1. Kryspin Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Jakub Mika – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Adam Szot – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Kobiety Dzieci B Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Nadia Janiczek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Emilia Bochenek – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Amelia Miednik – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Karolina Kiczak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kata Kobiety Dzieci B 7 kyu1. Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zuzanna Banaś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 3. Aleksandra Rusek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci B 6 kyu1. Nadia Lis – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 2. Julia Jarosz – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego 3. Wiktoria Kępińska – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI 3. Nina Kędzierska – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci B 5 kyu1. Patrycja Siek – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Antonina Włodarczyk – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kumite Mężczyzni Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Adam Sobotka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Wojciech Łukaszewski – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Krystian Broda – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Wiktor Czuryło – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
Kumite Mężczyzni Dzieci B 6 – 4 kyu1. Mikołaj Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Aleksander Plapis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Kryspin Sozański – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartosz Śliż – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci B Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Eliza Dziedzic – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Jagoda Racko – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Zuzanna Matoga – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zuzanna Banaś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci B 6 – 4 kyu1. Nadia Lis – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Jarosz – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Nina Kędzierska – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Patrycja Siek – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Mężczyzni Dzieci C Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Adam Lepa – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Maciej Setlak – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Karol Rieger – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Adam Adamski – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Mężczyzni Dzieci C 7 kyu1. Kacper Juraszek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Alan Budyk – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Mikołaj Fajfer – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Mateusz Drąg – Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
Kata Mężczyzni Dzieci C 6 kyu1. SZYMON TWOREK – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Borys Umański – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. TYMON ZEMBRZUSKI – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. Piotr Grochoła – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci C 5 kyu1. Jakub Szeląg – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Eryk Sałbut – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. KACPER BORYCZKA – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. Piotr Tuszyński – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kata Mężczyzni Dzieci C 4 kyu1. Nikodem Stawiarski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. ADAM DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Miłosz Wojtczak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mężczyzni Dzieci C 3 – 1 kyu1. Jan Pęcherzewski – Klub Karate Tradycyjnego Płock
2. Julian Grabowski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. NIKOLA Janiczek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. LAURA NAWROCKA – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Kowalczyk – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C 7 kyu1. Zofia Studzienna – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Lena Racko – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Gabriela Popis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Alicja Faszczowa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci C 6 kyu1. Judyta Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Zuzanna Piątek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Nadia Kwiatkowska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Lena Jankiewicz – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Kobiety Dzieci C 5 kyu1. Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Maja Pałka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Wójcik – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Wiktoria Antoniak – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci C 4 kyu1. Hanna Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Helena Gruszka – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Katarzyna Ceglińska – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Kobiety Dzieci C 3 – 1 kyu1. EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kumite Mężczyzni Dzieci C Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Adam Lepa – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Kacper Juraszek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Tymofii Subbotin – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
3. Kacper Węcław – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Mężczyzni Dzieci C 6 – 4 kyu1. Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Szymon Limański – UKS Pomerania-Szczecin
3. Marcel Mazur – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Mark Daniel Bush – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Mężczyzni Dzieci C 3 – 1 kyu1. Jan Pęcherzewski – Klub Karate Tradycyjnego Płock
2. Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Julian Grabowski – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Kobiety Dzieci C Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Zofia Studzienna – Klub Karate RONIN Głuchołazy
2. Alicja Faszczowa – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Gabriela Popis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. LAURA NAWROCKA – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Kobiety Dzieci C 6 – 4 kyu1. Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Judyta Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Maja Pałka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Milena Wolak – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Drużynowe Mężczyzni Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Jan Janusz, Bartłomiej Kochan, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Jakub Szafrański, Tomasz Banaszczyk, Mateusz Bińczyk – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Kacper Kiczak, Marek Brandyk, Gabriel Jonak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
4. Antoni Bański, Jan Pęcherzewski, Piotr Woiński – Klub Karate Tradycyjnego Płock
Kata Drużynowe Kobiety Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu1. Gabriela Kiszka, Hanna Janusz, Karolina Kosek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Aleksandra Stanikowska, Emilia Jasik, Antonina Cebulska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Zuzanna Piątek, Gabriela Baran, Maria Paluch – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Lena Kaczmarek, Maja Pałka, Laura Stańczyk – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Drużynowe Kobiety Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek, Emilia Pacławska, Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Ewa Ochman, Natalia Pietruszak, Emilia Rutka – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Nina Wawszczyk, Katarzyna Ceglińska, EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Mężczyzni Dzieci D 6 kyu1. Adrian Ropka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Igor Grela – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Marcel Szacmajer – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Mężczyzni Dzieci D 5 kyu1. Szymon Bęczkowski – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
2. PATRYK DUNAJ – UKS Pomerania-Szczecin
3. Filip Osadziński – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Wojciech Pyzalski – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie
Kata Mężczyzni Dzieci D 4 kyu1. Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Dominik Garnek – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Miłosz Marczak – UKS Pomerania-Szczecin
3. Igor Kalinowski – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Mężczyzni Dzieci D 3 – 1 kyu1. Jan Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Kacper Kiczak – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Bartłomiej Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
4. Szymon Mołdach – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Kobiety Dzieci D Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Iga Balewska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Malwina Małczyk – Klub Karate RONIN Głuchołazy
Kata Kobiety Dzieci D 7 kyu1. Karolina Krala – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
2. Julia Pachura – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Joanna Zielińska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Julia Rabiańska – Stowarzyszenie Klub Karate Tradycyjnego – Do TATRY
Kata Kobiety Dzieci D 6 kyu1. Gabriela Baran – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. GABRIELA MACIAK – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Blanka Grela – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Zofia Rodak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Kobiety Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Emilia Pacławska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Natalia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
4. Ewa Ochman – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Mężczyzni Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Iwo Nowakowski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Krzysztof Czapla – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Mężczyzni Dzieci D 6 – 4 kyu1. Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Antoni Bański – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Michał Ostach – UKS Pomerania-Szczecin
3. Igor Kalinowski – UKS Pomerania-Szczecin
Kumite Mężczyzni Dzieci D 3 – 1 kyu1. Szymon Mołdach – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Jakub Szafrański – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. Jan Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Marek Brandyk – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
Kumite Kobiety Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Iga Balewska – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Julia Pachura – Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. Joanna Zielińska – Klub Karate Tradycyjnego Płock
3. Karolina Krala – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kumite Kobiety Dzieci D 6 – 4 kyu1. Emilia Jasik – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
2. Nina Wawszczyk – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
3. HANNA KAWCZYŃSKA – UKS Pomerania-Szczecin
3. Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 6 – 4 kyu1. Miłosz Wojtczak, Wojciech Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Nikodem Stawiarski, Jakub Szeląg – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Emil Rau, Jan Wilczyński – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Bartosz DATKA, ADAM DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Mężczyzna/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Szymon Mołdach, Mikołaj Kisiel – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Bartłomiej Kochan, Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Julian Grabowski, Szymon Szlendak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. Jan Janusz, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Kinga Jaworek, Bartłomiej Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Gieras, Hubert Mazur – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Ewa Ochman, Szymon Szlendak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. PIOTR GIERGIELEWICZ, EWA GIERGIELEWICZ – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
Kata Kobiety Dzieci A 7 kyu, Bez stopnia, 9 – 8 kyu1. Lidia Piosik – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. Dorota Badzio – Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. Oliwia Kużel – Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. Natasza Moskal – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
Kata Mężczyzni Dzieci B 4 kyu, 5 kyu1. NIKODEM KALMAN – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
2. Mikołaj Janusz – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Bartłomiej Góra – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Aleksander Plapis – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
Kata Mężczyzni Dzieci D Bez stopnia, 9 – 7 kyu1. Krzysztof Czapla – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Iwo Nowakowski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Enbu Kobieta/Mężczyzna Dzieci C, Dzieci D Bez stopnia, 9 – 4 kyu1. Hanna Janusz, Kacper Raniszewski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Karolina Kosek, Wojciech Kochan – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. HANNA KAWCZYŃSKA, Bartosz Brzozowski – UKS Pomerania-Szczecin
3. Gabriela Kiszka, Bartosz DATKA – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Drużynowe Mężczyzni Dzieci C, Dzieci D Bez stopnia, 9 – 4 kyu1. Bartosz DATKA, ADAM DATKA, Nikodem Stawiarski – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice 2. Jan Wilczyński, Emil Rau , Nikon Lange – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. Kacper Raniszewski, Wojciech Kochan, Miłosz Wojtczak – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Jakub Limański, Szymon Limański, PATRYK DUNAJ – UKS Pomerania-Szczecin
Kata Kobiety Dzieci D 4 kyu, 5 kyu1. Gabriela Kiszka – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Julia Gieras – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Aleksandra Jendryczka – UKS Pomerania-Szczecin
3. Maria Paluch – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kumite Kobiety Dzieci C, Dzieci D 3 – 1 kyu1. Natalia Najs – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. Ewa Ochman – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
3. JULIA NAJS – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. Natalia Pietruszak – KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
Kumite Mieszane Dzieci A 6 – 1 kyu1. Emilia Jablonska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Filip Wójcik – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mieszane Dzieci A 6 – 1 kyu1. Filip Wójcik – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
2. Mikołaj Siwy – Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
3. Emilia Jablonska – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
Kata Mieszane Dzieci A 7 kyu1. Przemek Szychta – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. Oskar Węcław – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice
3. Franciszek Szczuka – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. Piotr Juruś – Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice

Przeczytaj również…

Puchar Polski Dzieci 2020

Puchar Polski Dzieci 2020

24-25 października 2020 Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym  Data: 24 i 25 października 2020 r. Miejsce:...