Drużynowy Puchar Polski za nami

dodano 05/29/2023

27 maja 2023 w Kraśniku odbył się Drużynowy Puchar Polski w Karate Tradycyjnym, Mistrzostwa Polski Weteranów oraz Children’s Day Cup.

Do zmagań stanęli karatecy we wszystkich kategoriach wiekowych, w sumie 500 startujących we wszystkich trzech imprezach. Podczas Drużynowego Pucharu Polski rozegrano konkurencje kata drużynowe i kumite drużynowe. Do zmagań stanęło ponad 100 drużyn z klubów Polskiej Unii Karate Tradycyjengo. Weterani rywalizowali w kata i kumite indywidualnym. Z kolei najmłodsi podczas Children’s Day Cup zmierzyli się tylko w konkurencji kata indywidualne.

Na zakończenie zawodów wyłoniono zwycięzców w klasyfikacji generalnej klubów. Zwyciężyła Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice. Na drugim miejscu uplasował się Klub Karate Tradycyjnego Chidori. Trzecią lokatę zajął Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego. Gratulujemy!

Na zawodach w Kraśniku testowaliśmy transmisję na żywo. Na naszym kanale na You Tube można było obejrzeć starty rozgrywające się na jednej z mat. W przyszłości kamery zamontujemy przy każdej macie podczas podczas turniejów PUKT.

Organizatorem wydarzenia był Klub Karate Tradycyjnego Chidori. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk oraz Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy. Wydarzenie wsparli:
– Miasto Kraśnik
– Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
– Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kraśniku
– Dziennik Wschodni
– Radio ESKA
– TVP 3 Lublin
– ESKA Kraśnik News
– Starostwo Powiatowe w Kraśniku
– Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
– Ekoland Odbiór Odpadów Komunalnych Kraśnik
– Bank Spółdzielczy Ziemi Kraśnickiej
– Zielony Dworek

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami:
Drużynowy Puchar Polski
Mistrzostwa Polski Weteranów
Children’s Day Cup

Pełną galerię zdjęć można obejrzeć na naszym profilu na Facebookuhttps://www.facebook.com/media/set?vanity=PolskaUniaKarateTradycyjnego&set=a.699509635513829

Przeczytaj również…

ITKF Master Course we Francji

ITKF Master Course we Francji

11-osobowa ekipa sędziów Polskiej Unii Karate Tradycyjnego wzięła udział ITKF Master Course, który odbył się od 9 do...

Gasshuku 2024

Gasshuku 2024

Zapraszamy do udziału w letnim Gasshuku – międzynarodowym zgrupowaniu karate tradycyjnego – organizowanym przez Polską...