12-16 sierpnia 2020

Letnie Gasshuku

Dojo Stara Wieś

 

W programie:

– treningi mistrzowskie
– egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan 
– egzaminy sędziowskie
– egzaminy instruktorskie
– szkolenia dla liderów

(Tematy szkoleń dla liderów, m.in.:
zdrowe odżywianie, zdrowy trening, prawidłowe prowadzenie treningów dla różnych grup wiekowych – od przedszkolaków po seniorów, aspekty prawne funkcjonowania klubu)

Goście specjalni:

– sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, prezydent World Traditional Karate Federation

– Peter Grudniak, prezes zarządu Ergo Pro w Polsce, Honorowy Czarny Pas – poprowadzi szkolenie motywacyjne „Efektywny lider: uczeń, mistrz, przewodnik”

Prowadzący:

 sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, sensei Paweł Janusz 4 Dan, sensei Łukasz Wójcik 4 Dan,
sensei Anna Kulczyńska 4 Dan, sensei Marta Niewczas 4 Dan, sensei Daniel Iwanek 3 Dan.

CENY UCZESTNICTWA

Dobierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Powyższe ceny nie zawierają kosztów przystąpienia do egzaminów sędziowskich oraz egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan. Szczegóły na temat egzaminów na stopnie Dan znajdują się na https://pukt.pl/egzaminy-na-stopnie-mistrzowskie-dan/

* Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 5,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Gasshuku należy doliczyć kwotę 20,00 zł do ceny pakietu. 

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej oraz wideo z realizacji zgrupowania.

Uczestnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie oraz aktualne ubezpieczenie NNW

Zapisy na Gasshuku ruszają 30 czerwca 2020 za pośrednictwem systemu PUKT. Osoby nie zarejestrowane w systemie PUKT, które chciałyby wziąć udział w zgrupowaniu, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres biuro@pukt.pl.
Dane do przelewu tradycyjnego znajdują się  na stronie www. pukt.pl, w zakładce Kontakt.

Aktualizacja na dzień 27 lipca 2020. W Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś nie ma już wolnych miejsc noclegowych na Gasshuku. Osoby, które chcą skorzystać z alternatywnych noclegów prosimy o kontakt z gospodarzami:
Ewa Deryło, tel. 665 265 896, Stara Wieś 11A
Jakub Grzegorczyk, tel. 605 921 660, Stara Wieś 3 “Starowiejski azyl”
Renata Jarosz, tel. 724 202 349, Kajetanów 22 (ok. 3 km od Starej Wsi)

 

DOJO STARA WIEŚ