12-16 sierpnia 2020

Letnie Gasshuku

Dojo Stara Wieś

 

W programie:

– treningi mistrzowskie
– egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan
– egzaminy sędziowskie
– egzaminy instruktorskie
– szkolenia dla liderów

(Tematy szkoleń dla liderów, m.in.:
zdrowe odżywianie, zdrowy trening, prawidłowe prowadzenie treningów dla różnych grup wiekowych – od przedszkolaków po seniorów, aspekty prawne funkcjonowania klubu)

Goście specjalni:

– sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, prezydent World Traditional Karate Federation

– Peter Grudniak, prezes zarządu Ergo Pro w Polsce, Honorowy Czarny Pas – poprowadzi szkolenie motywacyjne „Efektywny lider: zarządzanie i przywództwo”

Prowadzący:

 sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, sensei Paweł Janusz 4 Dan, sensei Łukasz Wójcik 4 Dan,
sensei Anna Kulczyńska 4 Dan, sensei Marta Niewczas 4 Dan, sensei Daniel Iwanek 3 Dan.

CENY UCZESTNICTWA

Dobierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Powyższe ceny nie zawierają kosztów przystąpienia do egzaminów sędziowskich oraz egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan (szczegóły przystąpienia do egzaminów podamy wkrótce).

* Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 5,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Gasshuku należy doliczyć kwotę 20,00 zł do ceny pakietu. 

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej z realizacji zgrupowania.

Uczestnicy muszą posiadać aktualne badania lekarskie oraz aktualne ubezpieczenie NNW

Zapisy na Gasshuku ruszają 30 czerwca 2020 za pośrednictwem systemu PUKT. Osoby nie zarejestrowane w systemie PUKT, które chciałyby wziąć udział w zgrupowaniu, proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres biuro@pukt.pl.
Dane do przelewu tradycyjnego znajdują się w zakładce Kontakt – www.pukt.pl/kontakt/.

 

DOJO STARA WIEŚ