Kurs Mistrzowski kończący rok treningowy

dodano 12/22/2020

Od 19 do 20 grudnia w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś trwał nasz Kurs Mistrzowski. Zgrupowanie zgromadziło niemal 100 uczestników z 23 klubów w Polsce.

Tematem szkolenia było kata Sochin. Prowadzący treningi: Paweł Janusz, Łukasz Wójcik, Marta Niewczas, Anna Kulczyńska i Daniel Iwanek zaznajomili uczestników z ruchami, tempem oraz zastosowaniem tego kata. Inspirujące treningi, duża dawka pozytywnej energii i pozytywna atmosfera były świetnym zakończeniem roku treningowego.

Zgrupowanie było też okazją do podsumowania mijającego roku, przypomnienia najważniejszych wydarzeń, które zorganizowaliśmy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy oraz zaprezentowania kalendarza na 2021 rok.

Zarząd PUKT wręczył także drobne upominki przedstawicielom klubów oraz karty członkowskie, które będą zapisywały wszystkie aktywności, w których wezmą udział karatecy (zgrupowania, zawody, treningi).

Dziękujemy wszystkim za udział w zgrupowaniu i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie spotkamy się w Dojo, by nadal dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Przeczytaj również…

3. Festiwal Karate-Do

3. Festiwal Karate-Do

2 grudnia 2023 w Krakowie odbył się 3. Festiwal Karate-Do dla osób z...

Mistrzostwa Europy za nami

Mistrzostwa Europy za nami

35. Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym przeszły do historii! Polska Reprezentacja spisała się w Portugalii...