Kurs Mistrzowski kończący rok treningowy

dodano 12/22/2020

Od 19 do 20 grudnia w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś trwał nasz Kurs Mistrzowski. Zgrupowanie zgromadziło niemal 100 uczestników z 23 klubów w Polsce.

Tematem szkolenia było kata Sochin. Prowadzący treningi: Paweł Janusz, Łukasz Wójcik, Marta Niewczas, Anna Kulczyńska i Daniel Iwanek zaznajomili uczestników z ruchami, tempem oraz zastosowaniem tego kata. Inspirujące treningi, duża dawka pozytywnej energii i pozytywna atmosfera były świetnym zakończeniem roku treningowego.

Zgrupowanie było też okazją do podsumowania mijającego roku, przypomnienia najważniejszych wydarzeń, które zorganizowaliśmy w przeciągu ostatnich 12 miesięcy oraz zaprezentowania kalendarza na 2021 rok.

Zarząd PUKT wręczył także drobne upominki przedstawicielom klubów oraz karty członkowskie, które będą zapisywały wszystkie aktywności, w których wezmą udział karatecy (zgrupowania, zawody, treningi).

Dziękujemy wszystkim za udział w zgrupowaniu i mamy nadzieję, że wkrótce ponownie spotkamy się w Dojo, by nadal dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Przeczytaj również…

Podsumowanie 2022 roku

Podsumowanie 2022 roku

Podsumowanie 2022 roku Rok 2022 dobiega końca. Minione 12 miesięcy obfitowało w wiele wydarzeń. W kalendarzu PUKT...

Grudniowy Kurs Mistrzowski

Grudniowy Kurs Mistrzowski

Od 16 do 18 grudnia 2022 w Dojo Stara Wieś trwał nasz coroczny Kurs Mistrzowski. Wzięło w nim udział 100 osób....