Kurs Mistrzowski z senseiem Kwiecińskim

dodano 01/10/2024

9 i 10 lutego 2024 w Lublinie odbędzie się Kurs Mistrzowski, który poprowadzi sensei Włodzimierz Kwieciński 9 Dan.

Sensei Włodzimierz Kwieciński to wybitny prekursor karate tradycyjnego w Polsce, który poświęcił całe swoje życie na rozwijanie tej sztuki walki oraz wartości z nią związanych. Jego kariera trenerska i osobiste zaangażowanie w karate trwają nieprzerwanie od ponad 50 lat. Sensei Kwieciński kształcił się przez 20 lat pod okiem wielkiego mistrza senseia Hidetaki Nishiyamy, nieustannie kontynuując jego filozofię i tradycje.

Wkład senseia Kwiecińskiego w rozwijanie karate w Polsce jest ogromny, a liczne pokolenia karateków podążają ścieżką, którą wyznaczył. Sensei promuje wartości takie jak dyscyplina, szacunek i dążenie do doskonałości, a wszystko w duchu japońskiej filozofii Budo. Przez wiele lat pełnił funkcję trenera i selekcjonera reprezentacji Polski w karate, współtworząc wiele sukcesów tej drużyny na arenie międzynarodowej. Sensei Kwieciński jest nie tylko mentorem, ale także inspiracją dla wielu karateków w Polsce i za granicą. Jego oddanie, wiedza i wkład w rozwijanie karate tradycyjnego są nieocenione.

Termin: 9-10 lutego 2024

Miejsce: Lublin – I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, Aleje Racławickie 26, 20-400 Lublin (wjazd od ul. Godebskiego)

Koszt:
50 zł – udział w ogólnym treningu (10 lutego)
150 zł – udział w kursie mistrzowskim

Program:

Piątek 9 lutego 2024
godz. 17.00-18.30 kurs mistrzowski (bez podziału na stopnie)

Sobota 10 lutego 2024
godz. 9.30-10.30 trening ogólny dla wszystkich stopni
godz. 10.30-11.30 kurs mistrzowski (bez podziału na stopnie)

godz. 12.00 egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan (szczegóły na temat egzaminów znajdują się pod linkiem https://pukt.pl/egzaminy-na-stopnie-mistrzowskie-w-lublinie/)

Zapisy na zgrupowanie odbywają się za pośrednictwem systemu PUKT.

Za udział w kursie mistrzowskim można uzyskać 50 punktów (przy udziale w obu treningach).

Warunkiem udziału jest posiadanie licencji PUKT.

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej z realizacji wydarzenia.

Przeczytaj również…

Wyjazd na Okinawę

Wyjazd na Okinawę

Zapraszamy na wyjazd do Japonii na wyspę Okinawa, na której odbędzie się II Światowy Turniej Karate Tradycyjnego -...

Wyjazd do Brazylii

Wyjazd do Brazylii

Zapraszamy na wyjazd do Brazylii 🇧🇷 na 11. Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Karate Tradycyjnego! Zawody odbędą się...