Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF – Słowenia 2022

dodano 09/22/2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF oraz Otwarty Puchar Europy ITKF, które odbędą od 16 do 21 listopada 2022 w Słowenii.

Z ofertą można się zapoznać tutaj.

Zachęcamy do udziału zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych: dzieci (od 4 kyu), junior młodszy, junior, młodzieżowiec i senior.

Polska Unia Karate Tradycyjnego zapewnia opiekę nad niepełnoletnimi zawodnikami, którzy zdecydują się na wyjazd autokarem i wykupią cały pakiet (opisany w załączonej ofercie).

Data: 16-21 listopada 2022
Miejsce: Słowenia (Krańska Góra i Lublana)
Organizator wyjazdu: Polska Unia Karate Tradycyjnego (PUKT)
Organizator zawodów: International Traditional Karate Federation (ITKF)

Koszt: Cena wyjazdu znajduje się w załączonej ofercie. Koszty w całości pokrywają zawodnicy bądź kluby macierzyste. Oferta wyjazdu nie uwzględnia opłat startowych (wysokość opłat dostępna jest w załączonych poniżej informacjach organizatora zawodów), które we własnym zakresie pokrywają zawodnicy bądź kluby macierzyste*

*Wyjątek stanowią zawodnicy z kategoriach kadet-senior, których PUKT zgłosi do udziału w Mistrzostwach Świata ITKF. Tym zawodnikom PUKT pokrywa koszt opłat startowych.

Zgłoszenia:
Etap 1:
Klub przesyła na adres: biuro@pukt.pl listę rekomendowanych zawodników (w kategoriach od dzieci do seniorów) do udziału w zawodach (z wyszczególnieniem zgłoszeń na Mistrzostwa Świata oraz na Otwarty Puchar Europy) oraz ewentualnych opiekunów (rodziców), którzy zdecydują się wykupić pełen pakiet uwzględniony w ofercie wyjazdu. Listę rekomendowanych zawodników prosimy przesłać najpóźniej do niedzieli 2 października 2022.
Etap 2:
PUKT po zweryfikowaniu listy uczestników, przesyła w mailu zwrotnym do klubu potwierdzenie udziału poszczególnych osób.
Etap 3:
Zatwierdzeni uczestnicy zgłaszają się na wyjazd za pośrednictwem – specjalnie na ten cel utworzonej – strony internetowej. Adres strony podamy w mailu wraz z potwierdzeniem listy uczestników.
Etap 4:
Polska Unia Karate Tradycyjnego zgłasza na listy startowe u organizatora (ITKF) zatwierdzonych zawodników.

Ważne: Ilość miejsc na wyjazd zorganizowany jest ograniczona, dlatego prosimy o terminowe nadsyłanie list z rekomendowanymi zawodnikami.

Mistrzostwa Świata ITKF – informacja organizatora zawodów
Otwarty Puchar Europy ITKF – informacja organizatora zawodów

Przeczytaj również…

Zgrupowanie kadry dzieci

Zgrupowanie kadry dzieci

Od 19 do 23 sierpnia 2024 w Dojo Stara Wieś odbędzie się zgrupowanie kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w...