Pół tysiąca karateków na treningach z senseiem Justo Gomezem

dodano 07/02/2021

Od 25 do 30 czerwca 2021 odbywało się w Polsce zgrupowanie karate tradycyjnego z senseiem Justo Gomezem 7 Dan (Argentyna) – legendarnym i charyzmatycznym instruktorem, wielokrotnym mistrzem świata w kumite, jednym z najbardziej utytułowanych zawodników karate tradycyjnego na świecie!

Program pobytu senseia Gomeza w naszym kraju był bardzo napięty. Blisko pół tysiąca karateków uczestniczyło w treningach w Niepołomicach, Zamościu, Krasnobrodzie i Starej Wsi.


Najdłużej, bo przez 3 dni, trwało zgrupowanie w Niepołomicach, gdzie zjechali karatecy z kilku klubów w Polsce. W piątek treningi odbyły się w Akademii Karate w Niepołomicach, w sobotę i niedzielę w Społecznej Szkole Podstawowej im. Lady Sue Ryder na Jazach.

Z Niepołomic sensei Gomez wyruszył do Zamościa i Krasnobrodu, gdzie poprowadził kolejne zgrupowanie. Na sam koniec spotkał się z karatekami w Dojo Stara Wieś.


Treningi z tak doświadczonym instruktorem były z pewnością niezapomnianym przeżyciem. Sensei podzielił się z uczestnikami gromadzoną przez lata wiedzą i podpowiadał co robić, żeby trening karate był efektywny i żebyśmy stale mogli się rozwijać. Energią, z którą prowadził treningi robiła wrażenie na wszystkich uczestnikach. To był świetny czas dla adeptów karate, a nspiracja i nowe umiejętności, które z pewnością pomogą ćwiczącym w dalszym rozwoju.

Dziękujemy za niezapomniane treningi, inspirację i dużo pozytywnej energii!

Organizatorem pobytu senseia w Polsce była Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków.

Przeczytaj również…

Wyniki Mistrzostw Polski 2024

Wyniki Mistrzostw Polski 2024

Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym – Łódź 2024 przeszły do historii! Sport Arena Łódź zgromadziła 714 zawodników...