Program zgrupowania kadry PUKT

dodano 08/06/2020

Od 8 do 11 sierpnia 2020 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbędzie się zgrupowanie
kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w kategoriach wiekowych: junior młodszy, junior,
młodzieżowiec i senior (roczniki 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 i starsi).

Od 17 do 20 sierpnia 2020 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbędzie się zgrupowanie
kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, w kategorii dzieci (ur. 2007 i młodsi).

Przypominamy, że uczestnicy zgrupowania proszeni są o wypełnienie oświadczenia COVID i karty obozowej.

Pobierz:
– oświadczenie COVID
– karta obozowa

Zapraszamy do zapoznania się z programami obu zgrupowań.

Program zgrupowania kadry juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców i seniorów, 8-11 sierpnia 2020
Sobota, 8 sierpnia – przyjazd
18.00-20.00 kolacja
20.30-21.30 trening

Niedziela, 9 sierpnia
7.00-8.00 trening w terenie
8.30-9.30 śniadanie
10.00-12.00 trening z podziałem na 2 grupy (juniorzy młodsi i juniorzy oraz młodzieżowcy i seniorzy)
13.00-14.00 obiad
15.00-17.00 trening w dwóch grupach
18.00-19.00 kolacja
20.00-21.00 wspólny trening

Poniedziałek, 10 sierpnia
7.00-8.00 trening w terenie
8.30-9.30 śniadanie
10.00-12.00 trening z podziałem na 2 grupy (juniorzy młodsi i juniorzy oraz młodzieżowcy i seniorzy)
13.00-14.00 obiad
15.00-17.00 trening w dwóch grupach
18.00-19.00 kolacja
20.00-21.00 wspólny trening

Wtorek, 11 sierpnia
7.00-8.00 trening w terenie
8.30-9.30 śniadanie
10.00 Turniej Mistrzowski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego
13.00-14.00 obiad
14.00 wyjazd

Program zgrupowania kadry dzieci, 17- 20 sierpnia 2020

Poniedziałek, 17 sierpnia
16.00-17.00 przyjazd
17.30-18.00 odprawa, przywitanie , objaśnienie zasad
18.30-19.00 kolacja – gr.1
19.15-19.45 kolacja – gr. 2
20.00-21.00 trening rozpoczynający zgrupowanie

Wtorek, 18 sierpnia
7.30- 8.00 poranny rozruch / stroje sportowe
8.30-9.00 śniadanie – gr. 1
9.00-9.30 śniadanie – gr. 2
10.30-12.00 trening z podziałem na grupy
13.00-13.30 obiad – gr. 1
13.30-14.00 obiad – gr. 2
15.00-17.00 zabawy, gry, trening w terenie
18.00-18.30 kolacja – gr. 1
18.30- 19.00 kolacja – gr. 2
20.00-21.00 wspólny trening/ognisko

Środa, 19 sierpnia
7.30-8.00 poranny rozruch/stroje sportowe
8.30-9.00 śniadanie – gr. 1
9.00 -9.30 śniadanie – gr. 2
10.30-12.00 trening z podziałem na grupy
13.00-13.30 obiad – gr. 1
13.30-14.00 obiad – gr. 2
15.00-17.00 zabawy, gry, trening w terenie
18.00-18.30 kolacja – gr. 1
18.30-19.00 kolacja – gr. 2
20.00-21.00 wspólny trening/ognisko

Czwartek, 20 sierpnia
7.30-8.00 poranny rozruch
8.30-9.00 śniadanie – gr. 1
9.00 -9.30 śniadanie – gr. 2
10.00-12.00 Turniej mistrzowski /podsumowanie obozu
13.00-13.30 obiad – gr. 1
13.30-14.00 obiad – gr. 2
14.00-15.00 wykwaterowanie/wyjazd

Przeczytaj również…

Puchar Polski Dzieci 2020

Puchar Polski Dzieci 2020

24-25 października 2020 Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym  Data: 24 i 25 października 2020 r. Miejsce:...