Wyniki egzaminów na stopnie mistrzowskie Dan

dodano 08/18/2020

15 sierpnia 2020 podczas Gasshuku w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbyły się egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Egzaminatorem był sensei Włodzimierz Kwieciński, prezydent World Traditional Karate Federation.

Zapraszamy do zapoznania z oficjalnymi wynikami.

Stopień 1 Dan uzyskali:

  1. Daria Bąk – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  2. Jakub Bąk – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  3. Karina Błaszczuk – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
  4. Krzysztof Ciechowicz – Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
  5. Mikołaj Fiertak – AKT Niepołomice
  6. Olga Gągała – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  7. Filip Horski – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  8. Jakub Hurba – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  9. Piotr Joachimiak – Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
  10. Miłosz Karwina – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
  11. Wiktoria Kaszuba – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
  12. Patryk Kosek – AKT Niepołomice
  13. Radosław Kuzon – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
  14. Sebastian Michno – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  15. Oliwia Milanowska – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  16. Patrycja Niewiadomska – Klub Karate Tradycyjengo Kumade
  17. Jakub Pasztaleniec – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  18. Jakub Pawelec – AKT Niepołomice
  19. Oliwia Pękala – AKT Niepołomice
  20. Zuzanna Raszewska – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
  21. Łukasz Ropka – AKT Niepołomice
  22. Szymon Ryń – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
  23. Michał Ryń – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
  24. Martyna Sitarz – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  25. Jakub Skoczylas – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  26. Anna Szabat – Biłgorajska Akademia Sztuk Walki
  27. Jan Szelągowski – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
  28. Katarzyna Szpyrka – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  29. Oskar Szymański – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  30. Marta Tarabuła-Fiertak – AKT Niepołomice
  31. Bogdan Wiśniak – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
  32. Daniel Wiśniak – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
  33. Zuzanna Wiśniak – Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
  34. Alicja Zielińska – Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
  35. Jan Zieliński – Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Stopień 2 Dan uzyskali:

  1. Juliusz Ambroziak – Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
  2. Kamil Bury – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  3. Marek Bury – Klub Karate Tradycyjnego Chidori
  4. Jerzy Luberda – AKT Niepołomice
  5. Tomasz Łuszczak -Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego
  6. Patryk Niewczas – AKT Rzeszów
  7. Arkadiusz Nocuń – Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
  8. Jakub Obiala – Klub Karate Tradycyjengo Kumade
  9. Eryk Sobiechowski – Klub Karate Tradycyjengo Kumade
  10. Wiktor Staszak – AKT Niepołomice
  11. Paweł Tomasik – AKT Niepołomice

Stopień 3 Dan uzyskali:

  1. Bogusław Nowak – AKT Niepołomice
  2. Anna Ranoszek – Poznańska Akademia Karate
  3. Agnieszka Sajdutka – Akademia Sportu Chikara Rzeszów
  4. Artur Szerafin – Zamojski Klub Karate Tradycyjnego

Stopień 4 Dan uzyskali:

  1. Valentyn Avramenko – AKT Niepołomice
  2. Daniel Iwanek – Akademia Karate Daniela Iwanka
  3. Michał Janusz – AKT Niepołomice
  4. Robert Kalman – Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
  5. Jan Kłębek – Klub Karate Tradycyjnego Płock
  6. Rafał Michalak – Uczniowski Klub Sportowy – Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim

Stopień 5 Dan uzyskali:

  1. Paweł Janusz – AKT Niepołomice
  2. Anna Kulczyńska – Klub Karate Tradycyjengo Kumade
  3. Marta Niewczas – AKT Rzeszów
  4. Łukasz Wójcik – Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław – Stowarzyszenie

Gratulujemy!

Przeczytaj również…

Puchar Polski Dzieci 2020

Puchar Polski Dzieci 2020

24-25 października 2020 Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym  Data: 24 i 25 października 2020 r. Miejsce:...