Zapraszamy na grudniowy Kurs Mistrzowski

dodano 11/15/2022

Zapraszamy do udziału w Kursie Mistrzowskim Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, który odbędzie się od 16 do 18 grudnia 2022 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

Program zgrupowania obejmuje:

– treningi,
– spotkanie z przedstawicielami klubów,
– podsumowanie roku PUKT,
– świąteczne spotkanie PUKT przy wigilijnym stole

Kurs jest przeznaczony dla uczestników ze stopniem min. 3 kyu.

Zapisy ruszają 16 listopada 2022 za pomocą systemu PUKT – https://system.pukt.pl/User/Events/Details/eb369fb1-b6b0-4a8e-8ab7-5aeeda0d69bf

KOSZT

Pakiet 1 (udział w szkoleniu, 2 noclegi i pełne wyżywienie  – od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę)

590 zł – dla osób z licencją PUKT

Pakiet 2 (udział w szkoleniu – bez noclegu i wyżywienia)

200 zł – dla osób z licencją PUKT

* Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 5,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Kursu Mistrzowskiego należy doliczyć kwotę 10,00 zł do ceny pakietu.

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej z realizacji zgrupowania.

Punkty za aktywność:
Za udział w Kursie Mistrzowskim można uzyskać 100 punktów, wymaganych do utrzymania licencji sędziego, instruktora i egzaminatora.

Uczestnicy muszą posiadać aktualne ubezpieczenie NNW.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zgrupowaniu, nie przysługuje zwrot kosztów.

Przeczytaj również…

Puchar Europy ITKF w Słowenii

Puchar Europy ITKF w Słowenii

Świetny start zaliczyli reprezentanci Polskiej Unii Karate Tradycyjnego podczas 2. Pucharu Europy ITKF, rozegranego 17...