Zawodnicy szlifowali formę przed MŚ w Brazylii

dodano 08/20/2022

Od 12 do 18 sierpnia 2022 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbył się zgrupowanie kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w kategoriach: junior młodszy, junior, młodzieżowiec oraz senior.

Był to kolejny etap przygotowań do zbliżających się mistrzostw świata w Brazylii, zaplanowanych na koniec października tego roku.

Przez pierwsze dni kadrowicze uczestniczyli w treningach prowadzonych przez instruktorów Gasshuku: senseia Włodzimierza Kwiecińskiego 9 Dan, senseia Justo Gomeza 7 Dan (Argentyna), senseia Paulo Afonso 6 Dan (Brazylia), senseia Rytisa Bublevičiusa 6 Dan (Litwa) oraz senseia Pawła Janusza 5 Dan. Treningi specjalizacyjne z kumite prowadził dla kadrowiczów sensei Daniel Iwanek 4 Dan.

Po zakończeniu międzynarodowego zgrupowania zawodnicy zostali jeszcze przez kilka dni w Dojo Stara Wieś, by w dalszym ciągu szlifować formę przed mistrzostwami świata.

Mieli okazję jeszcze trochę potrenować z mistrzami z Argentyny i Brazylii, którzy również dłużej zostali w Dojo Stara Wieś.

Przeczytaj również…

Zgrupowanie kadry dzieci

Zgrupowanie kadry dzieci

Od 19 do 23 sierpnia 2024 w Dojo Stara Wieś odbędzie się zgrupowanie kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w...