Zawodnicy szlifowali formę przed MŚ w Brazylii

dodano 08/20/2022

Od 12 do 18 sierpnia 2022 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś odbył się zgrupowanie kadry Polskiej Unii Karate Tradycyjnego w kategoriach: junior młodszy, junior, młodzieżowiec oraz senior.

Był to kolejny etap przygotowań do zbliżających się mistrzostw świata w Brazylii, zaplanowanych na koniec października tego roku.

Przez pierwsze dni kadrowicze uczestniczyli w treningach prowadzonych przez instruktorów Gasshuku: senseia Włodzimierza Kwiecińskiego 9 Dan, senseia Justo Gomeza 7 Dan (Argentyna), senseia Paulo Afonso 6 Dan (Brazylia), senseia Rytisa Bublevičiusa 6 Dan (Litwa) oraz senseia Pawła Janusza 5 Dan. Treningi specjalizacyjne z kumite prowadził dla kadrowiczów sensei Daniel Iwanek 4 Dan.

Po zakończeniu międzynarodowego zgrupowania zawodnicy zostali jeszcze przez kilka dni w Dojo Stara Wieś, by w dalszym ciągu szlifować formę przed mistrzostwami świata.

Mieli okazję jeszcze trochę potrenować z mistrzami z Argentyny i Brazylii, którzy również dłużej zostali w Dojo Stara Wieś.

Przeczytaj również…

ITKF World Cup w Grecji

ITKF World Cup w Grecji

Polska Unia Karate Tradycyjnego otrzymała zaproszenie na ITKF WORLD CUP “HIDETAKA NISHIYAMA” FOR ALL AGES”. Wydarzenie...

Zgrupowanie kadry dzieci za nami

Zgrupowanie kadry dzieci za nami

Od 16 do 19 sierpnia 2023 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś trwało zgrupowanie kadry dzieci Polskiej Unii...