Treningi z Paulo Afonso w klubach PUKT

dodano 03/09/2023

W marcu i kwietniu 2023 gościmy w Polsce senseia Paulo Afonso – ośmiokrotnego Mistrza Brazylii w kumite indywidualnym w karate oraz legendę MMA. Przez najbliższe 2 miesiące kluby PUKT mają możliwość zaproszenia senseia Afonso na treningi do swojego Dojo.

Sensei prowadzi treningi dla karateków, ale też dla osób ćwiczących MMA i ju-jitsu.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Paweł Kasperkiewicz i Fundacja Białoczerwona.

O Paulo Afonso
Paulo Afonso de Paiva Neto to legenda brazylijskiego MMA oraz pionier tej sztuki walki na
świecie. Posiadacz stopnia 6 DAN w federacji WTKF oraz 3 DAN w JKA oraz czarnego pasa w Ju-Jitsu. Pierwszy zawodnik karate w Brazylii walczący w VALE-TUDO (początki MMA, w których nie było konkurencji wagowych i walczono na gołe pięści). Siedmiokrotny zwycięzca przed czasem i niekwestionowany mistrz w tej sztuce walki. Ośmiokrotny Mistrz Brazylii w kumite indywidualnym w karate i zwycięzca Pucharu Świata. Zdobywca pasa mistrzowskiego w boksie (Brazylia). Jest również konsultantem oraz sparing-partnerem wielu zawodników sztuk walki między innymi Mistrza Świata w Karate Combat Fight – Jesus Lopeza. Trener i prywatnie przyjaciel Lyoto Maschidy, zdobywcy pasa federacji UFC w wadze półciężkiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami organizacji treningu w swoim klubie.

Kluby, które chcą zaprosić senseia Afonso zapewniają:

  • przejazd (może być pociąg, autobus) lub odbiór senseia Afosno z Wrocławia własnym samochodem (w dwie strony)
  • zakwaterowanie (sensei podróżuje z żoną)
  • wyżywienie na czas pobytu
  • dla wszystkich uczestników treningu przygotowane zostaną certyfikaty udziału w treningu z podpisem senseia Afonso (przygotowane i przesłane do klubów przez organizatora – Fundację Białoczerwona)
  • kluby mają prawo używać filmu promocyjnego przygotowanego przez Fundację do promocji wydarzenia w swoim klubie.
  • kluby mogą łączyć się i wspólnie organizować pobyt np na 2 lub 3 dni treningowe.

Na treningi z Paulo Afonso będzie można zapisać się przez system PUKT. W systemie – w miarę nadsyłania terminów przez kluby – będą się pojawiać konkretne terminy wydarzeń w wyznaczonym miejscu.

Koszt treningu:
50 zł – dla członków PUKT
80 zł – dla osób niezrzeszonych (w tym przypadku przypadku zapisy i płatność odbywają się poza Systemem PUKT).

Kluby zainteresowane zaproszeniem senseia Paulo Afonso do swojego Dojo proszone są o kontakt przez stronę http://afonsopolandtour.pl/ (w celu określania terminu i szczegółów) lub telefonicznie – Paweł Kasperkiewicz, tel. 695 404 205.

Przeczytaj również…

Przerwa techniczna Systemu PUKT

Przerwa techniczna Systemu PUKT

Szanowni Państwo, Od 17 do 19 marca 2023 planowane są prace modernizacyjne nad Systemem PUKT, w związku z tym System w...