Zimowe Gasshuku

dodano 02/06/2024

Zapraszamy do udziału w Zimowym Gasshuku Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, które odbędzie się od 1 do 3 marca 2024 w Europejskim Centrum Budo – Dojo Stara Wieś.

Program Gasshuku obejmuje:
– kurs sędziowski
– przygotowanie do egzaminów sędziowskich,
– praktyka sędziowska,
– egzaminy sędziowskie
– szkolenie coachów
– zgrupowanie kadry PUKT

Zgrupowanie jest przeznaczone dla uczestników ze stopniem min. 3 kyu.
Kurs sędziowski jest adresowany do sędziów, kandydatów na sędziów, a także zawodników kadry PUKT oraz osób aspirujących do kadry.

Równocześnie w Dojo odbędzie się zgrupowanie kadry PUKT oraz szkolenie dla coachów.

Zapisy na Gasshuku odbywają się za pośrednictwem Systemu PUKT.

KOSZT
Pakiet 1 (udział w szkoleniu, 2 noclegi i pełne wyżywienie – od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę)
790 zł – dla osób z licencją PUKT

Pakiet 1 z dietą indywidualną (udział w szkoleniu, 2 noclegi i pełne wyżywienie z dietą indywidualną – od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę. Rodzaj indywidualnej diety należy podać w komentarzu)
820 zł – dla osób z licencją PUKT

Pakiet 2 (udział w szkoleniu – bez noclegu i wyżywienia, koszty korzystania z infrastruktury Dojo)
300 zł – dla osób z licencją PUKT

*Istnieje możliwość dostosowania wyżywienia do indywidualnych potrzeb, np. jeżeli ktoś stosuje specjalną dietę. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji zakwaterowania. Osoba rezerwująca wyżywienie specjalne ponosi dodatkową opłatę w wysokości 15,00 zł za osobodzień, czyli w przypadku Zimowego Gasshuku należy doliczyć kwotę 30,00 zł do ceny pakietu.

Prosimy o poinformowanie mailowe (na adres biuro@pukt.pl) w przypadku późniejszego przyjazdu na kurs bądź wcześniejszego wyjazdu z kursu.

W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest zgoda rodziców na udział w zgrupowaniu. Opiekę nad niepełnoletnimi uczestnikami w czasie pobytu sprawują kluby we własnym zakresie.

Warunkiem uczestnictwa jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnej zgody na utrwalenie wizerunku na potrzeby realizacji relacji fotograficznej z realizacji zgrupowania.

Punkty za aktywność:

Za udział w Zimowym Gasshuku można uzyskać 100 punktów, wymaganych do utrzymania licencji sędziego, instruktora i egzaminatora.

Uczestnicy muszą posiadać aktualne ubezpieczenie NNW.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zgrupowaniu, nie przysługuje zwrot kosztów.

Przeczytaj również…

Kurs Mistrzowski w Lublinie

Kurs Mistrzowski w Lublinie

9 i 10 lutego 2024 w Lublinie odbył się Kurs Mistrzowski poprowadzony przez senseia Włodzimierza Kwiecińskiego 9 Dan,...