Poznaj nasz zarząd

Nasza organizacja to połączenie charakterów, wieloletniego doświadczenia, pasji, wytrwałości i zaangażowania. PUKT tworzą liderzy i prawdziwi fachowcy, którzy w swoich regionach od lat realizują wspaniałe rzeczy, inspirują i motywują do działania. To nie tylko utytułowani zawodnicy, ale też praktycy, którzy wiedzą jak zbudować coś od zera, którzy potrafią i chcą skutecznie współpracować z innymi.

Polska Unia Karate Tradycyjnego jako jedyna organizacja karate tradycyjnego w Polsce posiada przynależność do międzynarodowej organizacji World Traditional Karate-do Federation z siedzibą w Genewie.

Dokumenty:

statut PUKT

wypis z KRS

przynależność do WTKF

wymagania egzaminacyjne na stopnie mistrzowskie 1-5 Dan

regulamin udziału w zgrupowaniu kadry PUKT

Standardy Ochrony Małoletnich

Prezes Honorowy

Włodzimierz Kwieciński

Włodzimierz Kwieciński

Zarząd

Paweł Janusz

Paweł Janusz

Prezes

Anna Kulczyńska

Anna Kulczyńska

Wiceprezes

Daniel Iwanek

Daniel Iwanek

Wiceprezes

Marta Niewczas

Marta Niewczas

Członkini Zarządu

Łukasz Wójcik

Łukasz Wójcik

Członek Zarządu

Dariusz Hejduk

Dariusz Hejduk

Członek Zarządu

Paweł Kasperkiewicz

Paweł Kasperkiewicz

Członek Zarządu

Naszym priorytetem jest edukacja. Działamy zgodnie z duchem filozofii Budo, której istotą jest samodoskonalenie. Podążamy za jej najważniejszymi wartościami, jakimi są: pokora, szacunek, stabilne emocje, samodyscyplina i ciężka praca. Poprzez edukację propagujemy ogólnoludzkie wartości, które łączą ludzi i stanowią źródło szczęścia oraz bezpieczeństwa. Stwarzamy warunki rozwoju osobom starszym, niepełnosprawnym. Uczestniczymy w ogólnopolskich projektach, które przeciwdziałają współczesnym zagrożeniom cywilizacyjnym.

Pragniemy wspólnymi siłami stawiać jeszcze odważniejsze kroki na drodze do sukcesu. Jesteśmy otwarci, chcemy otaczać się pozytywnymi, mądrymi ludźmi, pełnymi siły, energii i wiary w nieograniczone możliwości.

Wierzymy, że ludzie i idee wzrastają dzięki ciągłej pracy. Wierzymy, że to co robimy jest dobre dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Gotowy na zmiany?